Agnieszka i Andrew – impreza na której bawił się cały świat

Monika i Łukasz – wesele w Da Vinci
luty 28, 2014
Kasia i Michał Ślub & Wesele
luty 24, 2015

Co to był za ślub – para jak z obrazka, goście z całego świata i ta niepowtarzalna atmosfera.

Agnieszkę i Andrew poznałem dopiero w dniu ich ślubu. Nie wymienialiśmy nawet maili – ponieważ kontaktowała się ze mną firma organizująca ich ślub – można powiedzieć, że nagle znalazłem się w środku akcji – jednak jak zawsze profesjonalny i gotowy do pracy.

Dzień ślubu uczcić przyjechali goście z całego świata. Nie tylko większość krajów Europy Zachodniej mogłoby się poszczycić swoją reprezentacją ale także i Kanada czy nawet Australia. Osobiście jest to dla mnie każdorazowo ciekawe doświadczenie – widzieć reakcje na polskie wesele, po raz kolejny reakcje były bardzo pozytywne.

Tuż po weselu Para Młoda wyjechała w podróż poślubną do Nowej Zelandii. Krótko przed ślubem byli w Kanadzie oraz ‚u siebie’ w Danii. Co prawda nie udało się namówić na sesję zdjęciową w kraju w którym powstały plenery do Władcy Pierścienia oraz Hobbita ale okolice Trójmiasta dzielnie pokazały co potrafią 🙂

Wesele odbyło się w fantastycznym Dworku w Bychowie – http://www.bychowo.pl/ jest to wg mnie prawdziwa perełka w woj. Pomorskim. Oddalony od komercyjnego świata – można powiedzieć ‚kompleksowy’ obiekt z racji kościoła oddalonego o może 100m stanowi ciekawą propozycję do rozważenia dla wielu zainteresowanych par.

Uroczystość organizowała firma Wytwórnia Ślubów – http://konsultant-slubny.com/ która w sposób niezwykle fachowy podchodzi do swojej misji współtworzenia wyjątkowych ceremonii ślubnych oraz imprez weselnych.

Barwne koktajle oraz zaskakujące połączenia smakowe dostarczał Jakub Walentowski z Bar Pro – http://www.barpro.pl/

pozostałe firmy ‚towarzyszące’:

– fryzjer – salon Beauty Box, Sopot
– wizaz – Marzena Okoń http://marzenaokon.pl/
– przybranie kosciola (i sali weselnej) – Studio florystyczne Glorioza, Elżbieta Dussa http://www.glorioza.net/
– kosciol – kościół Matki Boskiej Częstochowskiej, Bychowo
– DJ – Sławomir Bieniek
– tort/ciasta – cukiernia Baccate, Gdańsk http://www.baccate.pl/
– Bus – PAKAR-AUTO, Gdańsk
– Suknia ślubna – salon sukni ślubnych MAXIMA, Gdynia http://www.modaslubna-bb.pl/
– zaproszenia slubne / karty menu – Polka Studio, Płock http://polkastudio.pl/

 

Krótko po przekazaniu fotografii Agnieszce i Andrew otrzymałem od nich opinię do tworzonego działu ‚referencje’:

„Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Mariuszem. Jest przyjazny i otwarty na nasze pomysły, służy radą odnośnie pozowania do zdjęć, a także bez trudu posługuje się językiem angielskim (co było bardzo ważne na międzynarodowym weselu). Bez problemu udało nam się zorganizować sesję w plenerze już w dwa dni po ślubie. Mariusz, znając nasze gusta, zaproponował różne ciekawe miejsca do zdjęć, do których sam nas zawiózł. W dniu ślubu miałam przepiękny bukiet z maków polnych, który niestety nie dotrwał do sesji w plenerze. Wtedy Mariusz bardzo miło mnie zaskoczył, wręczając mi ręcznie zrobiony bukiet z maków i innych polnych kwiatów. Cała sesja odbyła się szybko, bezstresowo i profesjonalnie, a ostateczne zdjęcia są świetne i za rozsądną cenę.

Agnieszka & Andrew”

przygotowania do slubu w dworze bychowo

przygotowania do slubu

kosciol w bychowie

 

wesele w dworek w bychowie

 

3-wesele w bychowie

 

sesja plenerowa gdansk

Jeżeli moja praca przypadła Ci a tak się składa, że szukasz fotografa na swój ślub – zapraszam do kontaktu. Mieszkam w Trójmieście, ale nie jest żadnym problemem abym wykonał zlecenie w Słupsku, Toruniu, Bydgoszczy czy w Warszawie. Jedynym dodatkowym kosztem z tym związanym jest dojazd.

Fotografia to moja pasja, fotografia ślubna to połączenie tego co lubię najbardziej – jest to połączenie fotografii portretowej, reportażowej oraz możliwości kreacji. Jestem jednocześnie świadkiem wielu pięknych chwil, chwil na które czekam z niecierpliwością wówczas gdy jest zima – w oczekiwaniu na kolejne wyjątkowe śluby.