Alicja i Darek

Agnieszka i Janek – wesele w Wichrowych Wzgórzach
Luty 26, 2014
Emilia i Wojtek – impreza w dolina charlotty
Luty 27, 2014

Alicja i Darek swój ślub mieli przy diametralnie innej pogodzie niż dzisiejsza – późno listopadowa. Pamiętam nawet moment, gdy przez obiektyw dostrzegłem kroplę potu spływającą po czole Darka. Trudno powiedzieć czy był to stres, czy był to fakt iż byli już w kościele a może to sprawa ówczesnych 34 “C..

Alicja i Darek jak się okazało mieszkali kiedyś na przeciwko siebie, udając się na część przygotowań do Pana Młodego musiałem jedynie przejść na drugą stronę drogi : )

Przedstawiam listę firm stowarzyszonych, ulubionych i jedynych tego dnia:

– fryzjerka – salon fryzjerski “U Misi“- Brodnica  https://www.facebook.com/artegosalon.michalinapawlik
– wizaż – salon kosmetyczny Monika Stawska – Brodnica
– kościół  – pw Św. Katarzyny w Radzikach Dużych
– sala weselna – Restauracja “Cykada” Jajkowo http://hotel-cykada.com/
– DJ/zespół – zespół Saxspace http://www.saxspace.pl/o-nas.html
– foto FOTOlinea www.fotolinea.pl
– tort/ciasta – cukiernia “Wrzos” http://www.wrzos-cukiernia.pl/index.php

 przygotowania

slub

wesele1

sesja-plenerowa1

Jeżeli moja praca przypadła Ci a tak się składa, że szukasz fotografa na swój ślub – zapraszam do kontaktu. Mieszkam w Trójmieście, ale nie jest żadnym problemem abym wykonał zlecenie w Słupsku, Toruniu, Bydgoszczy czy w Warszawie. Jedynym dodatkowym kosztem z tym związanym jest dojazd.

Fotografia to moja pasja, fotografia ślubna to połączenie tego co lubię najbardziej – jest to połączenie fotografii portretowej, reportażowej oraz możliwości kreacji. Jestem jednocześnie świadkiem wielu pięknych chwil, chwil na które czekam z niecierpliwością wówczas gdy jest zima – w oczekiwaniu na kolejne wyjątkowe śluby.