Ania i Bartek

Monika i Michał
kwiecień 6, 2015
Martyna i Paweł – ślub i wesele w Bartoszycach
luty 28, 2016

 

Ania i Bartek do tematu ślubu podeszli w sposób niezwykle bezstresowy. Pełen relaks było czuć nie tylko od nich ale także od gości weselnych, którzy dodali imprezie niezwykłego tempa i kolorytu.

Ceremonia ślubna odbyła się w jednym z piękniejszych kościołów w Trójmieście św Bernard w Sopocie. Zieleń zza okien dosłownie przebija się do środka. Wesele to już bliskość morza – Restauracja nad Potokiem w Gdańsk Jelitkowo pokazała, że jest dobrym pomysłem również na duże imprezy. Muzycznie rozgrzewał DJ Marecki – http://www.djmarecki.pl/ którego można polecać nawet najbardziej wymagającym klientom.

1

2

2-2

3

4

5

6

7

 

na koniec photobooth, który wszedł przebojem do niemal wszystkich imprez w 2015 😉

8

Jeżeli moja praca przypadła Ci a tak się składa, że szukasz fotografa na swój ślub – zapraszam do kontaktu. Mieszkam w Trójmieście, ale nie jest żadnym problemem abym wykonał zlecenie w Słupsku, Toruniu, Bydgoszczy czy w Warszawie. Jedynym dodatkowym kosztem z tym związanym jest dojazd.

Fotografia to moja pasja, fotografia ślubna to połączenie tego co lubię najbardziej – jest to połączenie fotografii portretowej, reportażowej oraz możliwości kreacji. Jestem jednocześnie świadkiem wielu pięknych chwil, chwil na które czekam z niecierpliwością wówczas gdy jest zima – w oczekiwaniu na kolejne wyjątkowe śluby.