Ania i Włodek – ślub w Malborku!

Dorota i Marcin – ślubnie w Gdyni
Luty 23, 2014
Ilona i Paweł! ślub w kościele św. Mikołaja w Gdańsku
Luty 23, 2014

Fantastyczna zabawa weselna, dobra muzyka i prowadzenie ze strony DJa oraz ogromna chęć zabawy każdego kto tylko był na imprezie weselnej to raz a dwa – świetny pierwszy taniec – to mogę powiedzieć o weselu Ani i Włodka, który odbył się w Malborku.

Powinienem jedynie dodać, że sesja zdjęciowa odbyła się przy 8″C lecz w miłym towarzystwie miłego fotografa Ania nawet nie zdążyła zauważyć tej temperatury i dzielnie biegała po Gdyni z odkrytymi ramionami:)

Krótki spis ulubionych firm i miejsc z tego ważnego dnia:
– fryzjerka – Zakład Fryzjerski Joanna Falkowska
– przybranie kosciola – Kwiaciarnia “u Marty”
– kościół Zesłania Ducha Świętego w Malborku
– sala weselna: Restauracja Groblanka http://www.groblanka.pl/
– DJ  DJ Marecki http://www.djmarecki.pl/
– foto FOTOlinea www.fotolinea.pl
– tort/ciasta – Cukiernia Sankiewicz, Sztum
Dziękujemy również za możliwość wykonania części sesji zdjęciowej kawiarni Lavenda Cafe w Gdyni przy ulicy Starowiejskiej 11 http://www.lavendacafe.pl/

Jeżeli moja praca przypadła Ci a tak się składa, że szukasz fotografa na swój ślub – zapraszam do kontaktu. Mieszkam w Trójmieście, ale nie jest żadnym problemem abym wykonał zlecenie w Słupsku, Toruniu, Bydgoszczy czy w Warszawie. Jedynym dodatkowym kosztem z tym związanym jest dojazd.

Fotografia to moja pasja, fotografia ślubna to połączenie tego co lubię najbardziej – jest to połączenie fotografii portretowej, reportażowej oraz możliwości kreacji. Jestem jednocześnie świadkiem wielu pięknych chwil, chwil na które czekam z niecierpliwością wówczas gdy jest zima – w oczekiwaniu na kolejne wyjątkowe śluby.