Dlaczego nie warto eksperymentować?

Decyzja o organizacji ślubu i wesela to zawsze wielkie wydarzenie. To wielka radość ale i rodząca się od razu niepewność. Czy odpowiednio wszystko przygotuję? Czy sprostam oczekiwaniom gości? Czy o niczym nie zapomnę? Czy dam radę dopiąć wszystko na ostatni guzik? I wreszcie najważniejsze – czy zapamiętam ten dzień jako najpiękniejszy w swoim życiu?

Podczas organizacji tak wielkiego wydarzenia musimy pamiętać o jednym – to czy wszystko zostanie dopracowane w najmniejszych szczegółach nie zależy wyłącznie od nas. To również wszyscy podwykonawcy decydują o tym, czy dzień naszego ślubu zapisze się w pamięci naszej i naszych gości jako uroczystość wyjątkowa i elegancka.

Podwykonawcy – co sprawia, że są tak ważni? To od właściwego wyboru firmy cateringowej zależy, czy goście będą zadowoleni z podanych posiłków, odpowiedni dj to co najmniej połowa sukcesu jeśli chodzi o dobrą zabawę a profesjonalny florysta zapewni wyjątkowe dekoracje.

Jedną z ważniejszych decyzji, które podejmuje przyszła para młoda do wybór fotografa. Kogoś kto uwieczni wszystkie ulotne chwile. W tak wyjątkowym dniu należy postawić przede wszystkim na jakość i wybór dobrego fotografa – to jedna z rzeczy kluczowych.

Tylko kto to jest dobry fotograf? Jak zdefiniować słowo „dobry”?

 

Dobry fotograf to taki, którego nie widzisz.

Serio, obca osoba, która kręci się tuż obok, wydaje polecenia, jak należy się ustawić, co zrobić lub czego nie robić to ostatnie czego potrzeba w dniu ślubu, który i bez tego bywa wystarczająco stresujący. Odpowiedni fotograf to osoba, której nawet nie zauważysz. Wykona swoją pracę niepostrzeżenie i to w najlepszy możliwy sposób.

Dobry fotograf to taki, który posiada sprzęt najwyższej jakości.

Jakość to podstawa. W uwiecznianiu najważniejszego wydarzenia w życiu nie ma miejsca na fuszerkę i niedoróbki. Sprzęt najwyższej jakości w rękach odpowiedniej osoby to gwarancja sukcesu i wspomnień uwiecznionych na lata.

Dobry fotograf to taki, z którym łatwo nawiązać kontakt, nić porozumienia.

Nawet najlepszy specjalista niewiele wskóra, jeśli ciężko będzie się z nim współpracowało. O ile w dniu ślubu i wspomnianej wcześniej „niewidzialności” nie ma to większego znaczenia, o tyle sesja plenerowa to ścisła współpraca z fotografem. Właściwa osoba sprawi, że spędzicie ten dzień w luźnej, wesołej atmosferze, a dobre ujęcia niemal „same się zrobią” ;-).

Dobry fotograf to taki, który ma bogate doświadczenie.

Był na dziesiątkach ślubów. Wie czego się spodziewać i na co zwrócić uwagę. Jest przygotowany oraz oczywiście posiada niezbędny sprzęt i pozwolenia! Warto wiedzieć, że aby fotografować uroczystość w kościele, należy odbyć specjalny kurs i mieć odpowiednie uprawnienia. Profesjonalista zawsze zadba o niezbędne formalności tak aby i on i Państwo Młodzi czuli się bezpiecznie i komfortowo.

Dobry fotograf to taki, który ma nowoczesne podejście i idealne wyczucie chwili.

Nie musisz martwić się, że umknie jakakolwiek ważna czy wzruszająca chwila tego dnia. Dobry fotograf zadba o utrwalenie wszystkich istotnych momentów od tych najważniejszych jak uroczystość ślubna, przez łzy wzruszenia rodziców po świetną zabawę i śmiech gości weselnych. It’s all in!

Warto pamiętać, że ten wyjątkowy dzień jest niepowtarzalny. To co zostanie uwiecznione, zostanie z nami na zawsze dlatego wybór fotografa jest tak ważny. Warto zainwestować w usługi profesjonalisty bo to gwarancja zadowolenia i większego spokoju w dniu ślubu, a tego dnia to wartość nieoceniona! 😉