Dorota i Marcin – sesja narzeczeńska w Gdyni

Paulina i Michał – czyli ślubnie w Gdyni!
Luty 23, 2014
Iwona & Bobby czyli polska zabawa w amerykańskim stylu
Luty 23, 2014

Sesja narzeczeńska Doroty i Marcina to jedynie mały przedsmak tego co będzie działo się kiedyś kiedyś na ich ślubie. Tymczasem mogę przedstawić jeden dzień, właściwie popołudnie z ta pełną pasji, zainteresowań i zapasu luzu pary.

Efekt sesji zdjęciowej był nie tylko świetną pamiątką, ale też służył do fragmentu prezentu dla rodziców a same fotografie znalazły się na zaproszeniach ślubnych.

sesja narzeczeńska Gdynia

Jeżeli moja praca przypadła Ci a tak się składa, że szukasz fotografa na swój ślub – zapraszam do kontaktu. Mieszkam w Trójmieście, ale nie jest żadnym problemem abym wykonał zlecenie w Słupsku, Toruniu, Bydgoszczy czy w Warszawie. Jedynym dodatkowym kosztem z tym związanym jest dojazd.

Fotografia to moja pasja, fotografia ślubna to połączenie tego co lubię najbardziej – jest to połączenie fotografii portretowej, reportażowej oraz możliwości kreacji. Jestem jednocześnie świadkiem wielu pięknych chwil, chwil na które czekam z niecierpliwością wówczas gdy jest zima – w oczekiwaniu na kolejne wyjątkowe śluby.