Dorota i Marcin – ślubnie w Gdyni

Karina & Paweł – weselnie w Elblągu
Luty 23, 2014
Ania i Włodek – ślub w Malborku!
Luty 23, 2014

Dorota i Marcin – tę pełną pasji, optymizmu i otwartego podejścia można zobaczyć wcześniej na ich sesji narzeczeńskiej, która odbyła się w Gdyni kilka miesięcy temu. Sesja narzeczeńska była przeplatana sportami takimi jak tenis czy jazda na rowerach mtb – lecz to łyżwy są ich największą pasją i to jazda na łyżwach ich połączyła. Nie mogło zabraknąć tego elementu na sesji ślubnej.

Miejsca ważne i ważniejsze:

– kościół: Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski  www.nmp-gdynia.pl
– sala weselna: Restauracja Da Vinci – Gdynia www.da-vinci.pl

Szczególne podziękowania dla:

Moniki Miazgowicz oraz jej wspaniałego konia Kajmana który dzielnie pozował do zdjęć (mam wrażenie, że nawet się trochę uśmiechał). Przy okazji zaznaczam, że Monika Miazgowicz to utalentowana masażystka, która nawet i do domu dojedzie – http://www.handspa.eu/

Kawiarni Retro w Gdańsku przy ul. Piwnej 5/6 http://retro.gda.pl/ gdzie zamawiając ‘zwykłe’ latte otrzymuje się małe dzieło sztuki.

Jeżeli moja praca przypadła Ci a tak się składa, że szukasz fotografa na swój ślub – zapraszam do kontaktu. Mieszkam w Trójmieście, ale nie jest żadnym problemem abym wykonał zlecenie w Słupsku, Toruniu, Bydgoszczy czy w Warszawie. Jedynym dodatkowym kosztem z tym związanym jest dojazd.

Fotografia to moja pasja, fotografia ślubna to połączenie tego co lubię najbardziej – jest to połączenie fotografii portretowej, reportażowej oraz możliwości kreacji. Jestem jednocześnie świadkiem wielu pięknych chwil, chwil na które czekam z niecierpliwością wówczas gdy jest zima – w oczekiwaniu na kolejne wyjątkowe śluby.