Ina i Artur wesele w Tawernie Nadmorskiej

Kasia i Michał Ślub & Wesele
luty 24, 2015
Monika i Michał
kwiecień 6, 2015

 Ina i Artur swój ślub zaplanowali w jednym z najciekawszych kościołów w Trójmieście – kościół św. Jana. Bardzo go lubię i jest on zdecydowanie w TOP5 moich ulubionych miejsc tego typu zaraz za kościołem św. Mikołaja w Gdańsku. Tak się akurat składa, że oba te kościoły są przy tej samej ulicy – ul. Świętojańskiej w Gdańsku.

Wesele odbyło się w Tawernie Nadmorskiej w Gdańsku Brzeźnie – http://nadmorska.info/. Jest to jedno z tych miejsc, z którego widać morze. W przypadku Tawerny Nadmorskiej to morze jest rzeczywiście na wyciągnięcie ręki.

przygotowania do ślubu

slub w kosciele sw jana gdansk

slub w kosciele sw jana gdansk w maju2

zyczenia po kosciele gdansk

wesele w tawerna nadmorska brzezno 1

wesele w tawerna nadmorska brzezno 2

Jeżeli moja praca przypadła Ci a tak się składa, że szukasz fotografa na swój ślub – zapraszam do kontaktu. Mieszkam w Trójmieście, ale nie jest żadnym problemem abym wykonał zlecenie w Słupsku, Toruniu, Bydgoszczy czy w Warszawie. Jedynym dodatkowym kosztem z tym związanym jest dojazd.

Fotografia to moja pasja, fotografia ślubna to połączenie tego co lubię najbardziej – jest to połączenie fotografii portretowej, reportażowej oraz możliwości kreacji. Jestem jednocześnie świadkiem wielu pięknych chwil, chwil na które czekam z niecierpliwością wówczas gdy jest zima – w oczekiwaniu na kolejne wyjątkowe śluby.