Iwona & Bobby czyli polska zabawa w amerykańskim stylu

Dorota i Marcin – sesja narzeczeńska w Gdyni
Luty 23, 2014
Karina & Paweł – weselnie w Elblągu
Luty 23, 2014

Iwona i Bobby na stałe mieszkają w Nowym Jorku, na ślub do Sopotu wstąpili na chwilę – bardzo ciepłą i pogodną chwilę należy dodać:)

Ceremonia ślubna odbyła się w kościele św. Jerzego przy Monte Cassino, wesele odbyło się w malowniczym Dworku Admirał. Dla tych, którzy nie do końca są zorientowani co to za miejsce podpowiem – mieści się ono około 150m od Grand Hotel oraz Hotel Sheraton i jednocześnie jest to miejsce oddalone o około 50m od plaży.

Zabawa była przednia, były ciekawe przemówienia świadka wspominające wspólne mieszkanie w akademiku, były klimaty polskiego wesela – istny miks polsko-amerykański lub amerykańsko-polski. Pozdrawiam nowożeńców oraz Wszystkich gości!

Jeżeli moja praca przypadła Ci a tak się składa, że szukasz fotografa na swój ślub – zapraszam do kontaktu. Mieszkam w Trójmieście, ale nie jest żadnym problemem abym wykonał zlecenie w Słupsku, Toruniu, Bydgoszczy czy w Warszawie. Jedynym dodatkowym kosztem z tym związanym jest dojazd.

Fotografia to moja pasja, fotografia ślubna to połączenie tego co lubię najbardziej – jest to połączenie fotografii portretowej, reportażowej oraz możliwości kreacji. Jestem jednocześnie świadkiem wielu pięknych chwil, chwil na które czekam z niecierpliwością wówczas gdy jest zima – w oczekiwaniu na kolejne wyjątkowe śluby.