Martyna i Paweł – ślub i wesele w Bartoszycach

Ania i Bartek
luty 24, 2016
Danusia i Grzesiek – impreza w Cedrowym Dworku
marzec 6, 2016

Martyna i Paweł dzień swojego ślubu zaplanowali w bardzo przyjemny, majowy weekend. Pomimo tego, że impreza weselna miała miejsce już dobrych kilka miesięcy temu – nadal pamiętam wesele, które odbyło się w Bartoszycach. Było to połączenie dopasowania, perfekcyjnego przygotowania oraz dystansu i luzu.

Kilka tygodni po ślubie Martyna i Paweł napisali o współpracy ze mną tak:

Mariusz jako fotograf sprawia wrażenie człowieka bardzo spokojnego i poukładanego. Czeka na uchwycenie ważnych momentów, nie prosi o pozowanie, praktycznie nie rzuca się w oczy, co jest gwarancją naturalnych i spontanicznych ujęć. Jeśli wymaga tego sytuacja (np. podczas sesji plenerowej) potrafi jednak narzucić swój punkt widzenia i „kupić” modeli swoją cierpliwością.
Materiał, który otrzymaliśmy był pod względem technicznym bardzo równy i podobny do tego, który można zobaczyć u niego na stronie, co świadczy o tym, że cały czas jest w formie 🙂
Dziękujemy za owocną współpracę i pozdrawiamy!

 

1

2

 

3

 

4

 

5

 

Jeżeli moja praca przypadła Ci a tak się składa, że szukasz fotografa na swój ślub – zapraszam do kontaktu. Mieszkam w Trójmieście, ale nie jest żadnym problemem abym wykonał zlecenie w Słupsku, Toruniu, Bydgoszczy czy w Warszawie. Jedynym dodatkowym kosztem z tym związanym jest dojazd.

Fotografia to moja pasja, fotografia ślubna to połączenie tego co lubię najbardziej – jest to połączenie fotografii portretowej, reportażowej oraz możliwości kreacji. Jestem jednocześnie świadkiem wielu pięknych chwil, chwil na które czekam z niecierpliwością wówczas gdy jest zima – w oczekiwaniu na kolejne wyjątkowe śluby.