Monika i Łukasz – wesele w Da Vinci

Iza i Marek – ślub i wesele w Gdańsku
luty 28, 2014
Agnieszka i Andrew – impreza na której bawił się cały świat
styczeń 11, 2015

Monikę i Łukasza spotkałem ponad rok temu, byli wówczas na jednym weselu, na którym wykonywałem repotarz fotograficzny. Po upewnieniu się, że nie jestem starym fotografem z okularami, brodą i spojrzeniem typu ‘przesuń się w lewo bo zasłaniasz’ oraz naturalnie po obejrzeniu efektów pracy z tego wesela bez wahania podpisali umowę. Ba! oni przesunęli datę ślubu bo wcześniejszą datę miałem zajętą : )
Efekt jaki można zobaczyć to przede wszystkim ekspresja, radość i absolutne zaangażowanie Moniki oraz Łukasza. Takie podejście jest wzorem i od tamtego dnia każda para jest do Was porównywana, bardzo było mi miło towarzyszyć Wam tego dnia. Pozdrawiam!

A teraz kącik informacyjny czyli spis firm towarzyszących:

Fryzjer: Salon Roccialli w Galerii Bałtyckiej w Gdańsku http://www.roccialli.pl/
Wizaż: Renata Smuszkiewicz
Kościół: Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski – Kolegiata Gdyńska  www.nmp-gdynia.pl
Sala weselna: Restauracja Da Vinci – Gdynia www.da-vinci.pl
DJ: dj Mandaryn http://www.djmandaryn.pl/
Foto: FOTOlinea www.fotolinea.pl
Wideofilmowanie: Fest Film Studio –  http://festfilm.pl/
Tort: T. Deker Patissier & Chocolatier – Sopot http://www.tdeker.pl/

przygotowania (2)

slub-w-gdyni

wesele-da-vinci-gdynia

sesja-plenerowa (2)

Jeżeli moja praca przypadła Ci a tak się składa, że szukasz fotografa na swój ślub – zapraszam do kontaktu. Mieszkam w Trójmieście, ale nie jest żadnym problemem abym wykonał zlecenie w Słupsku, Toruniu, Bydgoszczy czy w Warszawie. Jedynym dodatkowym kosztem z tym związanym jest dojazd.

Fotografia to moja pasja, fotografia ślubna to połączenie tego co lubię najbardziej – jest to połączenie fotografii portretowej, reportażowej oraz możliwości kreacji. Jestem jednocześnie świadkiem wielu pięknych chwil, chwil na które czekam z niecierpliwością wówczas gdy jest zima – w oczekiwaniu na kolejne wyjątkowe śluby.