FOTOlinea Mariusz Wacławiak - fotografia ślubna Gdańsk, Gdynia, Trójmiasto, Polska, Świat!

O FOTOlinea – czyli kim jest Mariusz Wacławiak?

 

 

Pasjonat który swoją pasję zmienił w sposób na życie.

 

Szczęśliwy tata dwójki małych dziewczynek i kochający mąż. Rocznik 84 wychowany w latach 90tych. Z wykształcenia informatyk. Fan gadżetów, miłośnik wszystkiego co związane z Las Vegas.

W fotografii fascynuje mnie kolor, nie narzucam mu swojej wizji – separuję go tak aby zachować jego czystość.

Uwielbiam pracować z osobami, które tak jak ja mają pewną dozę dystansu do samych siebie. Osobami, którzy potrafią się śmiać z samych wyobrażeń pomysłów, wizualizować je i zwyczajnie potrafić bawić się chwilą.

Nie jestem fanem konkursów oczepinowych, które mają na celu ośmieszenie uczestników, rzucania gołębiami czy białych, koronkowych, parasoli.

 

 

Fotografa najlepiej poznać po efektach jego pracy czyli fotografiach, ale też warto zwrócić uwagę na to co piszą o nim inni.

Oto jedno z wielu wpisów ze strony ‚opinie’ – zapraszam do sprawdzenia.

Wzruszające, piękne, przepełnione emocjami, nasycone, wesołe, ale przede wszystkim profesjonalne – takie właśnie są nasze zdjęcia wykonane przez Mariusza. Zdjęcia zarówno ze ślubu jak i z sesji plenerowej przeszły nasze oczekiwania, wraz z naszymi gośćmi jesteśmy nimi po prostu zachwyceni! Na zdjęciach są momenty i ważne i wesołe i takie, które trwają tylko sekundę, a jednak zostały uchwycone. Oglądając je przenosimy się do tamtych chwil – nie może być piękniejszej pamiątki! Dostaliśmy również przepiękny album, do którego zdjęcia są ciekawie dobrane. Oprócz zachwytu nad zdjęciami i albumem, należy również wspomnieć o tym, co dostaliśmy od Mariusza, a czego nie widać – to cała masa pozytywnej energii, uśmiechu, profesjonalnego podejścia. Z perspektywy czasu myślę sobie – Mariusz, gdzie Ty byłeś, że Cię nie widziałam, a zdjęcia są?! 😉 Mariusz niezauważalnie przemyka między gośćmi. W ogóle nie ma mowy o nachalności, ustawianiu się, fleszach, obiektywie przed twarzą, nie! On jest, a jakby go nie było. Efekt – spontaniczność i brak skrępowania, co bardzo fajnie wyszło na zdjęciach. Na sesji Mariusz stwarza bardzo fajną atmosferę, nie czuliśmy się skrępowani przed obiektywem. Bardzo pozytywnie zaskoczyły nas niektóre ujęcia z sesji (zarówno narzeczeńskiej jak i plenerowej po ślubie). Rozmawialiśmy sobie, żartowaliśmy, a tu prawie niezauważalnie Mariusz robił zdjęcia np. detali – bardzo miłe zaskoczenie 🙂 Podsumowując: jesteśmy bardzo zadowoleni i ze współpracy i z przepięknych zdjęć. Mamy nadzieję, że nie była to nasza ostatnia współpraca. Możemy z czystym sumieniem polecić FOTOlinea Mariusz Wacławiak, bo wiemy, że ten, kto zdecyduje się na tę firmę będzie zadowolony!

Magda i Michał


F.A.Q. czyli najczęściej zadawane pytania.

Co należy zrobić aby zarezerwować termin?

Na jakim terenie wykonujesz zlecenia?

Jaki jest okres oczekiwania na materiał finałowy??

Do której godziny jesteś na weselu?

Czy jest problemem wykonanie przez Ciebie zdjęć z rodziną?

Czy wszyscy goście będą na zdjęciach?

Czy otrzymujemy również albumy?