FOTOlinea Mariusz Wacławiak - fotografia ślubna Gdańsk, Gdynia, Trójmiasto, Polska, Świat!

Opinie klientów

Przedstawiam poniżej opinie klientów – moich par dotyczące współpracy ze mną. Jeżeli będzie taka potrzeba – będę mógł udostępnić kontakt do osób/autorów tych wypowiedzi. Jeżeli jesteście zainteresowani dodaniem swojej opinii – formularz znajduje się na dole strony 🙂

 

Wzruszające, piękne, przepełnione emocjami, nasycone, wesołe, ale przede wszystkim profesjonalne – takie właśnie są nasze zdjęcia wykonane przez Mariusza. Zdjęcia zarówno ze ślubu jak i z sesji plenerowej przeszły nasze oczekiwania, wraz z naszymi gośćmi jesteśmy nimi po prostu zachwyceni! Na zdjęciach są momenty i ważne i wesołe i takie, które trwają tylko sekundę, a jednak zostały uchwycone. Oglądając je przenosimy się do tamtych chwil – nie może być piękniejszej pamiątki! Dostaliśmy również przepiękny album, do którego zdjęcia są ciekawie dobrane. Oprócz zachwytu nad zdjęciami i albumem, należy również wspomnieć o tym, co dostaliśmy od Mariusza, a czego nie widać – to cała masa pozytywnej energii, uśmiechu, profesjonalnego podejścia. Z perspektywy czasu myślę sobie – Mariusz, gdzie Ty byłeś, że Cię nie widziałam, a zdjęcia są?! 😉 Mariusz niezauważalnie przemyka między gośćmi. W ogóle nie ma mowy o nachalności, ustawianiu się, fleszach, obiektywie przed twarzą, nie! On jest, a jakby go nie było. Efekt – spontaniczność i brak skrępowania, co bardzo fajnie wyszło na zdjęciach. Na sesji Mariusz stwarza bardzo fajną atmosferę, nie czuliśmy się skrępowani przed obiektywem. Bardzo pozytywnie zaskoczyły nas niektóre ujęcia z sesji (zarówno narzeczeńskiej jak i plenerowej po ślubie). Rozmawialiśmy sobie, żartowaliśmy, a tu prawie niezauważalnie Mariusz robił zdjęcia np. detali – bardzo miłe zaskoczenie 🙂 Podsumowując: jesteśmy bardzo zadowoleni i ze współpracy i z przepięknych zdjęć. Mamy nadzieję, że nie była to nasza ostatnia współpraca. Możemy z czystym sumieniem polecić FOTOlinea Mariusz Wacławiak, bo wiemy, że ten, kto zdecyduje się na tę firmę będzie zadowolony!

Magda i Michał


Wybór fotografa spędzał mi sen z powiek – dosłownie 🙂 Oto odpowiedź dlaczego:
Wspólnie z obecnym mężem zgodnie postanowiliśmy, że nie chcemy kamerzysty na ślubie. Zdjęcia mają dla nas magię chwili, która sprawia, że chętnie się do nich wraca. Niestety tego samego nie czujemy do filmów (co jest oczywiście kwestią indywidualną). Jako, że to zdjęcia miały stać się jedynym nośnikiem naszych wspomnień (poza głową;p) musiały być wyjątkowe!
Długo przeglądaliśmy wspólnie galerie rożnych fotografów, odbyliśmy nawet spotkania z niektórymi z nich… ale zawsze nam czegoś brakowało. Bywało też tak, że np. zdjęcia plenerowe spełniały nasze oczekiwania ale te ze ślubu i wesela już nie – lub na odwrót. Tak jak wspomniałam – zawsze było jakieś ale.
Sytuacja odmieniła się nieoczekiwanie w środku pewnej nocy… obudziłam się i doznałam olśnienia 🙂 w głowie pojawiły mi się zdjęcia ze ślubu mojej koleżanki, które zobaczyłam na FB jakiś rok, dwa wcześniej i byłam nimi oczarowana. Z samego rana napisałam do niej i dostałam namiary na Mariusza – BINGO! Spotkanie i przegląd pełnego reportażu ślubnego i pleneru tylko utwierdziły nas w wyborze.
Mariusz poza oczywistymi zdolnościami w dziedzinie fotografii ujął nas także poczuciem humoru, osobowością, profesjonalizmem i… umiejętnością poruszania się niczym ninja 😉 W sumie Mariusz to nie tylko fotograf – pełnił też swego rodzaju funkcję terapeutyczną – podczas przygotowań do ślubu to on niejednokrotnie rozładowywał charakterystyczną w tym czasie, lekko napiętą atmosferę.
Dowodem na to, że do wykonanych przez Mariusza zdjęć się wraca niech będzie fakt, że wygaszacz na moim telefonie do dnia dzisiejszego to zdjęcie z pleneru ślubnego, a w tegoroczne Walentynki mój mąż (kiedy ja spałam chora) sam przyniósł do salonu fotoksiążkę z naszego ślubu i wertował ją sobie wspominając te piękne dla nas chwile. A z kolei dowodem na to, że wraca się do Mariusza jest prezent, który otrzymałam od męża na Walentynki – wspólna brzuszkowa sesja zdjęciowa, która czeka nas w najbliższe wakacje.
Nic dodać, nic ująć – POLECAMY!

Danusia i Grzesiek


Mariusz! Jesteś Mistrzem! Chcieliśmy Ci serdecznie podziękować za to, że to właśnie Ty utrwaliłeś nasze najpiękniejsze wspomnienia…i to w taaaaki sposób. Na zdjęcia warto było czekać, a efekt końcowy przerósł nasze oczekiwania. Zdjęcia do dziś wzruszają, budzą żywe wspomnienia i piękne emocje. Z całego serca polecamy wszystkim współpracę z FOTOLINEA, to było niesamowite doświadczenie, które mamy zamiar powtórzyć chwytając w kadrze inne wspaniałe momenty, które jeszcze przed nami 😉 Każde zdjęcie ma to „coś”, jest zrobione ze smakiem, wyczuciem. Cudne są fotki na których uchwyciłeś detale – spojrzenia, ocierana łza kogoś z gości – takie wyczucie fotografa, taka wrażliwość i przewidywanie co się może zaraz wydarzyć i gdzie warto akurat być – bomba! Mariusz, jeszcze raz dziękujemy i polecamy wszystkim z całego serducha. Aha, no i sesja… totalny luz, super atmosfera, złapana po drodze guma, buty ślubne zniszczone w przydrożnym rowie melioracyjnym… długo będziemy wspominać te chwile

Paulina i Przemek

opinie-fotolinea-1


Na zdjęcia czekałam z niecierpliwością. Miałam wrażenie, że czas się dłużył jak nigdy. Wyobrażałam je sobie na wiele sposobów, ale efekt końcowy sprawił, że chyba ten jeden sposób ich wyobrażenia ominęłam 😉 . Oniemiałam, zaniemówiłam na długi czas (do momentu, aż tu napisałam 😉 ), mój zachwyt jest tak duży, że słów brakuje mi na jego wyrażenie. Mój Mąż, który zdjęć nie lubi, nie w Jego stylu te pozowania, próbowanie oddania tych różnych emocji – nie Jego bajka. Tu jednak zaniemówił tak jak i ja. DZIĘKUJEMY – to tyle i aż tyle. Najpiękniejsze wspomnienia mamy ukryte na fotografiach od Ciebie, Mariuszu. To, że z Nami byłeś tego dnia spowodowało, że dziś, gdy patrzę na te zdjęcia, w głębi duszy znów dziękuję, że się spotkaliśmy.

Martyna i Damian

opinie-fotolinea-2


Współpraca z Mariuszem układała się bardzo dobrze. Mariusz jest profesjonalnym fotografem, który jednocześnie słucha uważnie sugestii i pomysłów swoich Klientów, tworzy fajną atmosferę podczas sesji, dzięki czemu nie byliśmy skrępowani pozowaniem. To wszystko sprawiło, że efekt pracy,czyli zdjęcia z przygotowań, ślubu, wesela i sesji  zachwyciły nas. Zdjęcia są bardzo naturalne, z zarazem artystyczne. Gorąco polecam współpracę z Mariuszem. Chętnie będziemy go ponownie wybierać, żeby uwieczniać kolejne ważne momenty w naszym życiu.

Marta i Radek

opinie-fotolinea-3


Zdjęcia – nie wymagają komentarza, bo brakuje słów, by opisać jak są cudowne – odwzorowały moją wizję w 200%!
Delikatne, nasycone, naturalne – po prostu najpiękniejsza pamiątka, jaką mogłam sprawić sobie i rodzinie!
Współpraca – nic dodać nic ująć, czysty profesjonalizm, niebanalne kadry, miła atmosfera…
A finalny produkt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania – forma w jakiej zdjęcia zostały przekazane (a odbierałam już produkty od kilku fotografów), sprawiły, że nie mogę wyjść z podziwu, że tak można: pięknie, elegancko, z klasą – po prostu idealnie.

Detale mają znaczenie. Będę polecać każdemu!

Magda R.

opinie-fotolinea-4


Witam,. fotografie wyszły wspaniałe przerosły nasze oczekiwania, opłacało się czekać na tak doskonały efekt końcowy, a plener to już w ogóle jakaś magia :), co do albumu to również jest on doskonały i nie mamy żadnych zastrzeżeń śmiało może iść do druku w takiej formie jaką przygotowałeś. Pozdrawiamy i czekamy na kuriera. Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś uda nam się spotkać możę przy okazji jakiejś sesji rodzinnej.

Kasia i Mateusz

opinie-fotolinea-5


Mariusz jako fotograf sprawia wrażenie człowieka bardzo spokojnego i poukładanego. Czeka na uchwycenie ważnych momentów, nie prosi o pozowanie, praktycznie nie rzuca się w oczy, co jest gwarancją naturalnych i spontanicznych ujęć. Jeśli wymaga tego sytuacja (np. podczas sesji plenerowej) potrafi jednak narzucić swój punkt widzenia i „kupić” modeli swoją cierpliwością.
Materiał, który otrzymaliśmy był pod względem technicznym bardzo równy i podobny do tego, który można zobaczyć u niego na stronie, co świadczy o tym, że cały czas jest w formie 🙂
Dziękujemy za owocną współpracę i pozdrawiamy!
Martyna i Paweł
opinie-fotolinea-6

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług Fotolinea. Świetnie uchwycone momenty, ciekawe ujęcia. Każde zdjęcie jest wyjątkowe i piękne. Każdy z naszych gości, znajomych, rodziny, są pod wrażeniem. Przecudna fotoksiazka. Satysfakcjonująca współpraca. Szczerze polecamy gorąco
Martyna i Andrzej
opinie-fotolinea-7


Mariusza poznaliśmy szukając fotografa ślubnego. Urzekł nas swoimi nowoczesnym, niesztampowym i pełnym ciekawych kadrów stylem. Gorąco polecamy go szczególnie tym parom, które cenią sobie luźną ale bardzo kreatywną atmosferę na sesjach.
Paulina i Jakub

Mariusz był fotografem w dniu naszego ślubu. Przyjechał na miejsce już około południa i fotografował przygotowania do ślubu, wyjście do kościoła, ślub, oraz samo wesele aż do końca oczepin. Dwa dni później zorganizowaliśmy również sesję w plenerze. W dniu naszego ślubu Mariusz był dyskretny i nie rzucał się w oczy, a jednocześnie udokumentował aparatem te najważniejsze jak i te zaskakujące momenty. Zdjęcia podobały się nie tylko nam, ale również naszym gościom, którzy przyjechali z różnych krajów i mieli bardzo różne gusta. Kiedy wysłaliśmy im linka z galerią online, wielu naszych gości nazwało zdjęcia cudnymi, przepięknymi, budzącymi sporo cudownych wspomnień. wywołującymi zarówno uśmiech, jak i łzy wzruszenia. Niektóre zdjęcia są bardzo naturalne, często robione z ukrycia, a inne bardziej artystyczne, z ciekawym tłem bądź efektami.

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Mariuszem. Jest przyjazny i otwarty na nasze pomysły, służy radą odnośnie pozowania do zdjęć, a także bez trudu posługuje się językiem angielskim (co było bardzo ważne na międzynarodowym weselu). Bez problemu udało nam się zorganizować sesję w plenerze już w dwa dni po ślubie. Mariusz, znając nasze gusta, zaproponował różne ciekawe miejsca do zdjęć, do których sam nas zawiózł. W dniu ślubu miałam przepiękny bukiet z maków polnych, który niestety nie dotrwał do sesji w plenerze. Wtedy Mariusz bardzo miło mnie zaskoczył, wręczając mi ręcznie zrobiony bukiet z maków i innych polnych kwiatów. Cała sesja odbyła się szybko, bezstresowo i profesjonalnie, a ostateczne zdjęcia są świetne i za rozsądną cenę.

Agnieszka i AndrewChoć ślub braliśmy juz ponad 3 lata temu, to zdjecia Mariusza zachwycają mnie niezmiennie. Z wielką przyjemnością regularnie powracam do tamtych chwil uwiecznionych na fotografiach. Nie nudzą się, wciąż mają w sobie tę magię i wyjątkowość. Są oryginalne, nietuzinkowe, niepowtarzalne. Nasi goście rownież byli nimi zachwyceni, zwracali uwagę na to, że fotograf rewelacyjnie uchwycił emocje.
Sama współpraca z Mariuszem przebiega absolutnie bezproblemowo. W dniu ślubu zawsze jest tam, gdzie powinien, nie rzuca się w oczy, nie zawraca nikomu głowy, nie wcina się w kadry operatorom kamer ;), nie stresuje nikogo swoja obecnością. W czasie sesji potrafi zaproponować ciekawe ujęcia, nam (niewprawionym modelom ;)) bardzo pomagało to, że mówił, gdzie mamy patrzeć 😉 Dzieki temu mamy przepiękne zdjęcia, do których naprawdę przyjemnie jest wracać.

Patrycja i Michał


Współpraca z Mariuszem układała się świetnie od samego początku. To bardzo sympatyczny i uśmiechnięty człowiek, a przede wszystkim świetny fotograf.

Podczas naszej uroczystości ani przez chwilę nie musieliśmy się zastanawiać, czy fotograf jest we właściwym miejscu, bo zawsze tam był.

Zdjęcia ślubne zachwyciły wszystkich, a przede wszystkim nas. Gorąco polecamy firmę Fotolinea każdemu, kto ceni jakość i piękno!

Agnieszka i Jan


Dodaj swoją opinię dotyczącą współpracy z fotolinea.pl

Imię (wymagane)

Adres email (wymagane)

Opinia którą chcesz przesłać