Sesja narzeczeńska Julianny i Bartka

Magda i Michał – wesele w Grinholc
styczeń 16, 2017
Naturalność Naturalność..
wrzesień 12, 2017
Julianna i Bartek wzięli udział w konkursie walentynkowym – http://www.fotolinea.pl/konkurs-walentynkowy-wygraj-sesje/ – okazało się, że są w gronie szczęśliwców i małymi paluszkami półtorarocznej Alicji wygrali jedną z trzech sesji zdjęciowych.

Pomimo całego przekroju pogodowego – śniegu, deszczu, wiatru – sesja odbyła się w niezwykle pozytywnej atmosferze a o samych defektach pogodowych nie może być mowy po finalnym przygotowaniu fotografii 🙂 Pozdrawiam J&B i zachęcam do zastanowienia się nad takimi mini sesjami.

Jakie są reakcję głównych bohaterów – oto co napisała Julianna po sesji w dziale ‚opinie’

Znaleźliśmy się w gronie farciarzy, którzy wygrali konkurs walentynkowy na mini sesje. Ogromny szok i niedowierzanie, gdy mała, słodka Alicja wylosowała właśnie nas. Zdjęcia są przepiękne! Wielu znajomych było pod wrażeniem;) Na początku byliśmy trochę spięci, bo to była nasza pierwsza sesja w życiu, ale na pewno nie ostatnia! Mariusz nas tak zagadywał, że zapomnieliśmy o tym, że to sesja i totalnie się rozluźniliśmy. Mariusz to prawdziwy profesjonalista! Szczerze z całego serca będziemy polecać takie sesje znajomym, bo to świetna pamiątka i dobra zabawa!;)

 Jeżeli moja praca przypadła Ci a tak się składa, że szukasz fotografa na wesele – zapraszam do kontaktu. Mieszkam w Trójmieście, ale nie jest żadnym problemem abym wykonał zlecenie w Słupsku, Toruniu, Bydgoszczy czy w Warszawie. Jedynym dodatkowym kosztem z tym związanym jest dojazd.

Fotografia to moja pasja, fotografia ślubna to połączenie tego co lubię najbardziej – jest to połączenie fotografii portretowej, reportażowej oraz możliwości kreacji. Jestem jednocześnie świadkiem wielu pięknych chwil, chwil na które czekam z niecierpliwością wówczas gdy jest zima – w oczekiwaniu na kolejne wyjątkowe śluby.